27.05.2013 11:59

Zbrojovka - TK A 13:5 /6:2/,

střelci: Faitz T. 2, Toman, Aujeský, Brabec

sestava: v brance: Buchlovský, v poli: Faitz, Toman, Aujeský, Valeš, Bloudíček, Hampl, Zatloukal, Brabec

Za tento zápas pro naše kluky jednoznačná pochvala!!! Nebylo se určitě za co stydět. Kdyby takovéto výkony předváděli stále (a nejen proti Zbrojovce, na kterou se chtěli určitě "vytáhnout") nebo alespoň z části takové, tak zažijeme daleko více radosti.
Nutno konstatovat, že co se týče střelby a bojovnosti, dokonce i hry v poli, tak jsme byli více než jen důstojným soupeřem, až s postupem času se začala projevovat lepší technická vyspělost hráčů soupeře a jejich větší vyzrálost při zakončení. My, kromě vstřelených 5 branek, jsme ještě 2x nastřelili TYČ soupeřovy branky. Posuďte sami poměr střel v prvním poločase 11:7 ve prospěch Zbrojovky a druhou půli dokonce vyhrráváme v poměru 14:10, tj. konečný účet 21:21 (pouze v efektivitě zakončení nás soupeř překonal)!!!!!!!!!!!! Tak jenom za toto "klobouk dolů"..... Jde vidět, že pokud kluci odmakají zápas, tak i s chybami, které ještě samozřejmě jsou, dokážeme znepříjemnit "život" nejednomu silnému soupeři.

za trenéry: Michael Votoupal