TATRAN KOHOUTOVICE C - OBŘANY C (9.9.2012)

10.09.2012 08:34

Tatran – Obřany 5:11 (1:8) Góly:David Evanžin, Jan Jedlička 2, Kuba Valeš, Marek Svoboda.

( Vojta Hyánek, Martin Kvasnička,Matěj Netopílik, Kuba Valeš,Štěpán Rumler, Marek Svoboda,Filip Šulák, David Evanžin, Jan Jedlička)

První mistrovské utkání jsme sehráli s týmem Obřan. Soupeř nás v prvním poločase školil o tom, jak se má hrát fotbal. První poločas jsme prohráli - 1: 8. Jen díky Vojtovi a nepřesnosti soupeře to nebylo víc.

Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko lépe a pomalu jsme začali snižovat náskok soupeře z prvního poločasu. Začali jsme si nahrávat a pokrývat hráče. Bohužel nám to vydrželo jen deset minut. Soupeř si závěr utkání pohlídal a zaslouženě vyhrál.

Na závěr: na další mistrovské utkání se musíme daleko lépe připravit!!!! To co jsme předvedli v prvním poločase, to byla hrůza. Pochvalu zaslouží Filda. Jako jediný chtěl hrát fotbal a ne jenom nakopávat balóny jako jeho někteří spoluhráči.

Za St.přípravku: David Lipovský