17.09.2013 14:36

15.9. 2013 TATRAN "C" - SOBĚŠICE 3:7 (2:1)

Sestava: Palán, Křeček, Fládr, Kopecký, Škubica, Bauer, Škaroupka, Hynek, Sedlák

Góly: Křeček 2, Hyánek

Proti Soběšicím mělo naše céčko výborný nástup do zápasu, zakouslo se do soupeře, dobře kombinovalo, kluci byli u každého balónu dřív a po pár minutách byli odměněni krásnou střelou Domči z přímého kopu. Potom však jejich aktivita jakoby ustala, přizpůsobili styl hry soupeři a až do poločasu jsme sledovali vyrovnanou hru s množstvím nepřesností na obou stranách. Když po 20-ti minutách Fana po pěkném uvolnění a ještě hezčí střele k tyči zvýšil na 2:0, vypadalo to, že i naše céčko by mohlo dosáhnout na plný bodový zisk po dvou zápasech. 20 sekund před pauzou se bohužel nedomluvili Domča s Marou a soupeř velice lacino snížil. Druhý poločas už s klukům nevydařil vůbec. I když měli opticky převahu, utápěli se v nepřesnostech a navíc začali kupit velké množství individuálních chyb v obraně, které soupeř nemilosrdně trestal. Obránci nestíhali reagovat na nakopávané balóny za obranu a soupeř chodil stále častěji sám na Maru, který příliš šancí proti přesnému zakončení neměl. A když se přidal náš naprosto bezzubý útok, který si nedokázal přihrát dvakrát po sobě, skóre pro hosty pohodlně narůstalo a zprvu dobře rozjetý zápas z naší strany skončil poměrně jednoznačnou porážkou. Za zmínku stojí snad jen výborný individuální výkon neúnavného Fany Hyánka na středu zálohy a za první poločas je potřeba pochválit v obraně Domču Křečka. Naopak velkým zklamáním pro nás trenéry byl tentokrát výkon Kuby Kopeckého a Kuby Fládra.