20.10.2013 21:27

20.10. 2013 TATRAN "A" – ČAFC „A“ 4:14 (3:5)

Sestava: Křeček, Faitz, Mládek, Procházka, Šulák, Jedlička, Lipovský, Kvasnička

Góly: Procházka 3, Mládek

Na suverénního lídra naší skupiny jsme nastoupili stále bez Mary Svobody, za kterého naskočil Kvasňa. Od začátku jsme tahali za kratší konec, soupeř nás přehrával ve všech směrech a nebýt skvělého výkonu Domči v brance, mohlo být skóre už dříve daleko jednoznačnější. My jsme si sice také vypracovali několik slibných příležitostí, ale zakončení bylo velmi nedůrazné. Jediná pasáž zápasu kdy byla hra aspoň trochu vyrovnaná byla mezi 19.-23. minutou prvního poločasu kdy jsme dokázali snížit z 0:3 na 3:4, to ale bylo z naší strany vše. V druhé půli už našim klukům došly síly, hosté hráli co potřebovali a skóre poměrně rychle narůstalo. Dnes jsme opravdu na soupeře neměli, po fotbalové stránce jsme byli ve všem o krok pozadu, v druhé půli jsme odpadli i fyzicky a pak už opravdu nebylo co řešit.

Nejlepší hráči: suverénně bezchybný Domča, v poli Jackie za vstřelený hattrick a Peťa za neutuchající bojovnost