11.09.2013 13:38

8.9. 2013 LÍSKOVEC - TATRAN "A" 4:11 (2:5)

Sestava: Křeček, Faitz, Procházka, Šulák, Jedlička, Lipovský, Svoboda, Kvasnička

Góly: Procházka 3, Jedlička 3, Šulák, Svoboda 3, vlastní

Do dalšího zápasu jsme měli opět skvělý vstup a po minutě a půl jsme vedli 2:0. Hrál se poměrně lehkovážný fotbal z obou stran a v osmé minutě už byl stav pro nás 4:2. Poté se však kanonáda zadrhla, kluci jakoby přestali hrát a přenechali aktivitu soupeři, který i když spoléhal vpředu na jednoho až dva hráče, se poměrně snadno dostával do zakončení a pořádně naší obraně zatápěl. My jsme spoléhali pouze na ojedinělé protiútoky, které byly ve finální fázi ovšem často řešeny chaoticky a nedůrazně. Byla to škoda, protože když si naši borci dokázali rychle a přesně přihrát aspoň dvakrát po sobě, dostávali se přes soupeřovu obranu velice snadno.

Do druhé půle jsem kluky nabádal k větší aktivitě a důrazu což ze začátku plnili, během deseti minut navýšili skóre na 10:2 a měli krásně nahráno na to aby soupeře dorazili a případně se pustili do střeleckých dostihů s Čafkou na čele tabulky jak plánovali. Potom však naše hra opět upadla do podprůměru, nechali jsme hrát soupeře a závěrečných deset minut jsme bohužel sledovali už jen holomajznu. Po delší době samozřejmě mají kluci na herní výpadek nárok, ale proti kvalitnějším soupeřům, kteří nás ještě čekají, bychom s podobným herním stylem rozhodně neobstáli.

Nejlepší hráči: Jackie, Jeňa

Zklamání: Kvasňa, Mara Svoboda v prvním poločase