radecoCup, r.2002 (15.6.2013)

19.06.2013 17:35

Hodnocení turnaje „radeco Cup“ pro r.2002

Účast: v brance-Adam Buchlovský, v poli-Tomáš Faitz, Dominik Toman, Filip Aujeský, Šimon Brabec, Honza Formánek, Kuba Valeš, Ondra Potůček, Vojta Hyánek, Tom Kvasnička, Honza Zatloukal, Tom Hedbávný

Návrat na „malé hřiště“ po absolvovaném turnaji v Chrudimi a se opět vracíme k „malému fotbalu“, a jde vidět, že ten velký „plac“ měl svůj přínos. I když…

Výsledkově se stále moc nedaří – po odehraném prvním kole turnaje – s Medlánkami, Mor. Slavií a Slovanem – po výsledcích 0:2, 1:1 a 2:3, není moc radosti. Alespoň se nám daří dávat góly, i když v každém zápase jsme několik tutovek také pěkně „zazdili“!!!! Rozhodně jsou naše výkony fotbalové, kluci se snaží hledat a také se nacházejí. Někdy až móc hezky. V každém zápase jsme byli od úvodních minut také aktivnější než soupeři.

Ve druhých utkáních – se stejnými soupeři – propadáme jen v utkání se Slovanem, kdy „hanebně“ inkasujeme 4 branky, za to dáváme 5 fíků Morendě a s Medlanama plichtíme 3:3.

V konečném účtování (po dou kolech) končíme na čtvrtém místě a jdeme sehrát utkání o 3.místo se Slovanem, od kterého jsme doposud inkasovali 7gólů!!! A ejhle,  jak je ten kulatý nesmysl nevypočitatelný. Slovanu uštědřujeme „výprask“ jedna radost – 4kousky v jejich síti, byly ještě milosrdné. Faja spálil ještě další minimálně 4 tutovky a hned v úvodu Auli nastřelil TYČ. A pak, že to nejde….

• Naše výsledky:
  • 1.kolo:
  • TK – Medlánky 0:2
  • TK – Slovan 2:3, vývoj skóre: 0:1,0:2/1:2,2:2, 2:3, střelci: Jim, vlastní…. v poslední minutě druhého poločasu (v čase 19,40minut) inkasujeme díky fatální chybě Adama při výběhu na míč
  • TK – Mor. SLavia 1:1, vývoj skóre: 0:1,1:1/- , střelec: Formec z přímáku … v čase 1,3Ominuty po chybném odkopu Adama a jeho napálení míče do soupeře opět inkasujeme !!!!
  • 2.kolo:
  • TK – Medlánky 3:3, vývoj skóre: 1:0,1:1,2:1/2:2,2:3,3:3, střelci: Brabi, Auli, Faja
  • TK – Slovan 0:4
  • TK – Mor. SLavia 5:0, střelci: Auli 2, Faja 2, Domča