PU s Bystrcí (17.6.2013)

20.06.2013 11:03

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

TK 2002+2003 - Dosta Bystrc 17:5 /6:0, 3:1, 3:2+5:2/

Závěr sezóny si vyplňujeme zábavnými tréninky a hlavně odehráním PU. Tentokrát jsme odehráli 3x25minut v Bystrci.

První třetinu hraje r. 2002 ve složení: v brance-Dominik Křeček, v poli-Dominik Toman, Honza Formánek, Tom Faitz, Honza Zatloukal, Ondra Potůček, Kuba Valeš. Vcelku nebylo moc co řešit, kromě šesti vstřelených gólů jsme měli ještě další šance a kluci si s chutí zahráli a zastříleli. Trefili se: Faja 3, Zatlec, Kuba a premiérově i Ondra.

Druhá třetina je v režii našich 2003 ve složení: v brance-Domink Křeček, v poli- Mara Faitz, Kuba Lipovský, Kuba Procházka, Kuba Fládr, Kuba Kopecký, Filda Šulák a Matěj Netopilík. Ti to měli o něco těžší, protože proti nim stejně jako v případě první třetiny, nastupuje opět kombinovaná sestava bystrckých 2002 a 2003. Nicméně naše výhra 3:1 je zcela na místě. A nutno říct, že šancí na vstřelení gólu bylo více. Šťastnými střelci byli: Filda 2 a Jackie.

Třetí třetinu zahajují naše 2002 a po nich druhou polovinu této třetiny odehrají 2003. 2002 v až příliš dramatické první polovině vítězí 3:2, když soupeř vždy jen dotahuje. Poměrně zajímavější je však hra 2003, když ze stavu 4:2 pro nás soupeř dokonce otočil na 4:5, ale kluci se o to více "nastartovali" a dovedli utkání do vítězného konce - 8:4 pro nás. Do střelecké tabulky se v této třetině zapsali: Faja 2, Zatlec, Jackie, po dlouhé době Kuba Fládr a Matěj a poprvé také Kuba Kopecký (tutovek ale měl na rozdávání....)