LÍŠEŇ "B" - TATRAN "B" (26.10.2013)

28.10.2013 20:42

Lišeň B – Tatran Kohoutovice B – 4:8 (3:4) góly: Gor3,Škuba,Eda,Mara,Fana,Dan

Sestava: Palán,Lichka,Havlát,Škubica,Hyánek,Sedlák,Gor,Škaroupka

Začátek utkání nám moc nevyšel. Hned po rozehrávce udělal náš obránce chybu a po devíti vteřinách jsme prohrávali. Borce to nijak zvlášť nerozhodilo a v klidu jsme hráli hru, kterou jsme si před zápasem řekli a postupně jsme začali navyšovat skóre. Za stavu 4:1 a tři minuty do konce prvního poločasu jsme polevili a soupeř toho okamžitě využil a snížil na rozdíl jednoho gólu. Začátek druhého poločasu nám vyšel na výbornou a znovu jsme odskočili soupeři na rozdíl dvou branek. Soupeř dokázal ještě snížit, ale zápas jsme si pohlídali a dokráčeli k zaslouženému vítězství.

Na závěr: Naše rozehrávání standardních situací je strašidelné. Je potřeba jim věnovat na trénincích více času.

Nejlepší hráč: Fana který odmakal celý zápas na 100% a Mara, který v brance předvádí perfektní zákroky.

Za trenéry St.přípravky: David Lipovský.