Hodnocení turnaje "eon cup 2003" 2.6.2013

Hráno dohromady s roč. 2004, celkově 8.místo z 12 účastníků

Sestava 2003: Křeček, Faitz Marek, Netopilík, Šulák, Mládek, Evanžin, Svoboda, Jedlička

Řečkovice 3:5, celkem 6:10, góly: Peťa 2, Mara Svoboda

Moravský Žižkov 8:1, celkem 25:1, góly: Jeňa 2, Davča 2, Mara F 2, Filda, Peťa

Velká Bíteš 2:1, celkem 8:2, góly: Jeňa, Mara F

ČAFC 0:6, celkem 2:13

Líšeň / Lískovec 8:2, celkem 12:13, góly: Jeňa 4, Peťa 2, Mara, vlastní

Na E-on cup jsme jeli se snahou zahrát si dobrý fotbal na pěkné trávě a umístit se do 6.místa. První přání nám zatrhlo počasí když vytrvalý celonoční déšť přesunul turnaj na umělku, tím pádem se snížil počet hráčů na 4+1 a tyto skutečnosti našemu mančaftu vůbec nevyhovovaly. A přání druhé jsme si hned zkomplikovali sami úvodní prohrou s podprůměrnými Řečkovicemi a když jsme tohle zaváhání nenapravili proti Zbrojovce ani Čafce, spadli jsme až do zápasu o sedmé místo, který jsme rovněž naprosto zbytečně prohráli. Celkově byl výkon na turnaji hodně rozpačitý, kromě několika ojedinělých záblesků fotbalovosti převládal naprostý chaos a nedůslednost v obranné činnosti, absolutní nedostatek úspěšné kombinace směrem dopředu, nulová střelba ze střední vzdálenosti a tragické neproměňování i těch nejvyloženějších šancí. Za pochvalu stojí snad jen 10 minut obětavého výkonu proti Zbrojovce kdy jsme 8 minut drželi stav 1:1 a pětiminutovka proti začátečníkům z Moravského Žižkova kdy jsme soupeře rozebírali do šroubku a sázeli jeden gól za druhým. Snad ještě chvílemi v posledním zápase proti kombinovanému družstvu Líšně a Lískovce se dalo na naši hru koukat, jinak to byla velká šeď a oproti loňsku jsme příliš dobré jméno Tatranu neudělali. Věřím, že na trávě v počtu 5+1 by náš výkon vypadal úplně jinak, ale podmínky byly stejné pro všechny a nelze se proto na ně vymlouvat.

Individuální výkony:

Nejlepší hráči: Domča, Peťa

Zklamání: Matěj – absolutně nestíhal, pouze stín výkonů z nedávné minulosti, Jeňa – góly slabým soupeřům sice dával, ale proti zápasům v soutěži za poslední měsíc to byla opravdu slabota bez jediné úspěšné kličky a klasicky bez zpracovaného balónu