11.09.2013 13:36

6.9. 2013 CHRLICE - TATRAN "C" 7:11 (4:6)

Sestava: Křeček, Mládek, Evanžin, Fládr, Kopecký, Škubica, Bauer

Góly: Mládek 5, Fládr 2, Evanžin 2, Kopecký, Bauer

I když jsme se scházeli na zápas teprve několik minut před začátkem, do soupeře jsme se pustili zhurta a po minutě a půl jsme vedli 2:0. Nutno přiznat, že soupeř byl naprosto nefotbalový s kupou začátečníků v sestavě a když domácí navíc hřiště postavili zhruba o deset metrů užší oproti pravidlům, nemohli jsme příliš očekávat kvalitní podívanou. Kluci se snažili o kombinační hru, občas se jim povedla pěkná přihrávka za obranu, ale většinu času jsme sledovali jen probíjenou na soupeřově polovině. Soupeř se sám nezmohl celkem na nic takže góly v naší síti jsme mu sami umožnili hrubkami v naší obranné činnosti. Byla to škoda, protože při pozornější obranné hře a větším důrazu před soupeřovou bránou mohlo být skóre daleko jednoznačnější. Kluci ale ukázali, že už začínají fotbalu rozumět, snažili se nacházet volné spoluhráče a za snahu a bojovnost zaslouží jedničku.