BÍLOVICE - TATRAN "C" (12.10.2013)

13.10.2013 21:06

Bílovice – Tatran C - 6:3 (4:2) góly: Procházka 2, Hyánek

Sestava: Křečer,Lipovský, Faitz, Kvasnička, Hyánek, Šulák, Procházka, Evanžin, Kopecký

Na odpolední zápas jsme přijeli do Bílovic už značně unavení. Někteří borci už měli v nohách velmi těžké utkání na Spartě a dnes dopoledne jsme jeli do Břeclavi na Krajskou soutěž.

Do Bílovic jsme přijeli patnáct minut před zápasem. Borci si obuli kopačky nasadili chrániče a šli znovu do zápasu. V průběhu zápasu se už začala projevovat u některých hráčů únava a vůbec nestíhali hru soupeře. Zápas rozhodl jeden hráč hostů (Endl Lukáš), který dal za první poločas tři góly a na jeden přihrál. Do druhého poločasu už nenastoupil do pole, ale do branky kde předváděl velmi kvalitní zákroky a až Fana mu dokázal dát gól.

Na závěr: nejlepší hráčem tohoto zápasu byl Kvasňa a Filda

Krajská soutěž:

Mor.Krumlov – Tatran – 4:10 – zasloužená výhra.

Břeclav – Tatran – 6:4 – zbytečná prohra. Tak zbytečné chyby, které borci dělali v druhém poločase jsem u nich dlouho neviděl. Soupeři jsme darovali čtyři góly na zlatém podnosu.