08.05.2014 12:23

7.5.2014  NORDIC – TATRAN „A“ 2:6 (1:4)

Sestava: Křeček, Faitz, Mládek, Procházka, Jedlička, Psota, Svoboda, Hyánek, Evanžin

Branky: Mládek 2, Jedlička, Procházka, Psota, vlastní

Utkání se hrálo za těžkých podmínek na velmi nekvalitní umělce za vytrvalého deště, který proměnil hrací plochu v kluziště. Od začátku jsme byli fotbalovějším týmem, vytvářeli jsme si množství střeleckých pokusů, ale jak se nám stává poslední dobou často, soupeřovi obránci v čele s gólmanem dokázali téměř vše zblokovat. V 5.minutě jsme se sice Jeňou ujali vedení, ale další góly nepřicházely a pomalu se začali osmělovat i domácí. Naše akce jsme tahali převážně individuálně, finálové přihrávky na kluzkém terénu byly většinou příliš dlouhé nebo obtížně zpracovatelné. Ve 20.minutě po jedné z ojedinělých chyb naší defenzívy soupeř srovnal skóre a opět to vypadalo na další trápení. Potom nám naštěstí domácí obránce pomohl vlastním gólem a do poločasu jsme ještě odskočili na uklidňujících 4:1. Druhá půle už se prakticky nemusela hrát, viděli jsme spíš boj než pěkný kombinační fotbal, postupem času za zesilujícího deště ubývalo i šancí a i když jsme měli stále mírně navrch, přidali jsme už jen dvě branky. Za zmínku stojí hlavně Psotičova výstavní stahovačka a pěkná střela levou zakroucená na zadní tyč.

Nejlepší hráči: Fana, Domča, Peťa

Slovo trenéra: podmínky dnes opravdu neumožňovaly klukům odehrát lepší utkání, soupeř s několika Zbrojováky v sestavě nebyl vůbec odevzdaný a jen velice dobrý výkon naší obrany nás uchránil od vyššího přídělu v Domčové bráně. Na druhou stranu jsme si vytvořili dost příležitostí na to aby bylo skóre daleko jednoznačnější. Individuálně dnes kluci vodili útoky velice dobře, kombinace ale na kluzkém povrchu poměrně vázla.