29.4.2014 ZBROJOVKA „B – TATRAN „C“ 7:2 (2:0)

30.04.2014 14:51

29.4.2014  ZBROJOVKA „B – TATRAN „C“ 7:2 (2:0)

Sestava: Čermák, Lipovský, Šulák, Mládek, Procházka, Jedlička, Kopecký, Kvasnička, Svoboda , Křeček

Branky: Mládek, Šulák

Opět po třech dnech jsme zajížděli na Zbrojovku proti jejich 2004, oba mančafty ale nastoupily  v pozměněných sestavách. Tentokrát jsme tahali celý zápas za kratší konec, domácí byli rychlejší, důraznější a hlavně přímočařejší. Naše obrana se jen těžko vyrovnávala s množstvím kolmých přihrávek na nabíhající útočníky, z kterých pramenilo hodně šancí. Některé zázračně pochytal Mara, párkrát vykopávali míče z prázdné branky obránci a když domácí ještě asi pětkrát trefili tyč nebo břevno, zrodil se poměrně milosrdný výsledek. My jsme měli navrch asi 5 minut na začátku druhé půle kdy jsme dvěma góly snižovali na 2:4, ale pak už vládli zase červení. Je pravdou, že trávník byl tentokrát ve velmi špatném stavu, ale podmínky byly pro oba mančafty stejné a domácí si s nimi uměli poradit lépe.

Nejlepší hráči: Mara Čermák, Mara Svoboda, Filda, Lipi

Slovo trenéra: naše útoky většinou končily špatným zpracováním což je věc, na kterou se budeme muset co nejvíce v tréninku zaměřit, i když to někteří borci považují za zbytečné. Bohužel je ale první kontakt s míčem to úplně nejdůležitější, od něj se vyvíjí celá následná akce. Pokud mi téměř při každém  prvním dotyku míč 2 metry odskočí, naše akce končí a opět útočí soupeř. Dokud si tohle někteří neuvědomí, budou si muset zvyknout na to, že v zápase s rychlejším a důraznějším soupeřem si moc do balónu nekopnou