19.05.2014 14:12

16.5.2014  ČAFC – TATRAN „A“ 15:4 (7:2)

Sestava: Křeček, Mládek, Procházka, Jedlička, Svoboda, Hyánek, Lipovský, Kalvoda, Kvasnička

Branky: Mládek 2, Jedlička, Procházka

Na půdě naprostého suveréna naší skupiny jsme chtěli předvést slušný fotbalový projev a uhrát solidní výsledek. Opět jsme se v 1.minutě ujali vedení a  o minutu později o něj přišli. Domácí byli fotbalovější a rychlejší, ale nám se čtvrt hodiny dařilo je držet občas i díky štěstí na uzdě a protože jsme na druhé straně byli schopni předvést určitou kvalitu při rychlých protiútocích, v 15té minutě byl stav pro nás velice lichotivý 2:2. Potom se však opět jako v zápasech se Spartou a Zbrojovkou cosi zlomilo a do poločasu jsme stihli inkasovat ještě pětkrát. Do druhé půle se kluci zase sebrali, 10 minut se hrálo víceméně ve středu pole s minimem šancí, ale v období mezi 12tou a 20tou minutou nám domácí zase nasypali 7 fíků a bylo vymalováno. V závěru jsme měli několik šancí ještě my, ale nebyli jsme tak produktivní.

Nejlepší hráči: Peťa, Jackie, Mara Svoboda

Slovo trenéra: opět jsme si ověřili, že když se nám sejde momentální forma, plnění taktických pokynů, trochu štěstíčka  a nádstavba v podobě pěkných individuálních výkonů směrem dopředu, jsme schopni i s mančaftem, který je kvalitou o třídu výš, držet v dlouhých pasážích zápasu krok. Bohužel nejsme schopni tohle zvládnout po celý zápas a naopak v určitých fázích hry úplně propadáme a necháváme si sázet gól za gólem.