26.4.2014 ZBROJOVKA "A" - TATRAN "A" 10:4 (7:2)

29.04.2014 07:16

26.4.2014 ZBROJOVKA – TATRAN „A“ 10:4 (7:2)

Sestava: Čermák, Faitz, Lipovský, Šulák, Mládek, Procházka, Jedlička, Psota, Kvasnička

Branky: Procházka 2, Mládek, Jedlička

Začali jsme skvostně a už v 15té sekundě krásná Peťova bomba levou z dálky skončila za zády domácího gólmana. Favorita jsme tím trochu zaskočili, začal se bezhlavě tlačit dopředu a my jsme využívali otevřené obrany soupeře k nebezpečným brejkům a měli jsme několik dalších dobrých příležitostí. Po 10ti minutách jsme tak vedli 2:1. Potom klukům jakoby došly síly, přestali stíhat obsazovat hbité útočníky domácích, prakticky žádný roh, na který šel hlavičkovat domácí brankář, jsme nedokázali bránit a během čtvrthodinky jsme dostali 6 branek. Vypadalo to, že jsme na ručník, ale do druhé půle jsme na Zbrojovku zase vlétli a dlouhé minuty jsme diktovali tempo hry a dostávali se do zakončení, na kterém se podíleli všichni naši borci. Škoda jen že jsme dokázali pouze dvakrát skórovat, protože bylo v našich silách ještě utkání zdramatizovat. V závěrečných pěti minutách se soupeř trošku oklepal a po zbytečných chybách zadních řad jsme inkasovali ještě tři góly.

Nejlepší hráči: Mara Čermák, Peťa, Jeňa, Jackie

Slovo trenéra: přes inkasovanou desítku bylo celkově utkání poměrně vyrovnané, kluci zaslouží dík za snahu, za to, že se ani po nepovedeném úseku mezi 10.-25. minutou nepoložili a naopak 20 minut druhé půle byli pány na hřišti bohužel bez výraznějšího střeleckého vyjádření. Opět si ukázali, že hrát se dá s každým, každopádně je na co navazovat.