11.5.2014 TATRAN "A" - SPARTA "A" 2:9 (2:3)

12.05.2014 15:04

11.5.2014  TATRAN „A“ - SPARTA 2:9 (2:3)

Sestava: Křeček, Čermák, Faitz, Lipovský, Mládek, Procházka, Jedlička, Psota, Hyánek, Svoboda

Branky: Procházka 2

Proti favoritovi jsme si přáli odehrát vyrovnané utkání a pokusit se o případné bodové překvapení. Je potřeba přiznat, že se nám cíle podařilo splnit jen částečně. V první půli jsme drželi krok, ujali jsme se po půl minutě Jackiem vedení, ale hned o minutu později jsme o náskok přišli. Za stálého deště se hrálo nahoru dolů, soupeř byl fotbalovější, my jsme těžili z bojovnosti a snažili jsme se využívat každé příležitosti k přechodu do útoku. Poměrně vyrovnaná první půle tak skončila těsným vedením Sparty 3:2. V druhém poločase jsme chtěli navázat na výkon před přestávkou, ale to už se nám nepodařilo. Kluci jakoby všechno co jsme si řekli nechali v kabině, přestali k soupeřům přistupovat, nekomunikovali spolu, dávali si přednost při zachraňování situací před vlastní brankou, nechávali hráče hostí nerušeně najíždět v přečíslení 2 na 1 nebo 3 na 1 a protože Sparťani dokázali naše chyby nemilosrdně trestat, skóre rychle narůstalo. My už jsme dopředu příliš nebezpeční nebyli i když  snahu klukům upřít nejde.

Nejlepší hráči: Domča, Jeňa, Jackie

Slovo trenéra: tentokrát jsme tahali za kratší konec. Ukázalo se, že se soupeři těchto kvalit jsme schopni hrát vyrovnaný zápas pokud se vše sejde co se týče aktuální formy, nasazení, plnění defenzivních úkolů a nádstavby v podobě individuálních schopností v útočné fázi. I když toto platilo v prvním poločase, po přestávce už jsme odpadli a konečný výsledek zavání debaklem.